Menu

Innowacje produktowe i nowe smaki od marki Garage

Marka Garage wprowadza na rynek innowację funkcjonalną Garage Hydro Rave 0,0% oraz nowy smak w klasycznej odsłonie 4,5% - Garage Lime Mojito. Tym samym kontynuuje dynamiczny rozwój trendu „Fueling Fun” czyli energetycznej zabawy.

Garage Hydro Rave 0,0% - funkcjonalny i orzeźwiający

Połączenie soczystej cytryny i intensywnej limonki, ma wzbogaconą formułę, która nadaje napojowi właściwości nawadniające, co jest istotne zwłaszcza w trakcie upalnych dni i aktywności na powietrzu. Z kolei dodatek witaminy B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Duet cytrusowych smaków doskonale gasi pragnienie. Garage Hydro Rave 0,0% jest świetną propozycje zarówno na dzień, jak i na imprezowy wieczór, i wpisuje się w rosnącą kategorię piw bezalkoholowych. To już trzeci napój z benefitami funkcjonalnymi w portfelu marki obok różowego Garage EUPHORIQ 0,0% z witaminami B5 oraz B12, biotyną oraz ekstraktem z Schisandry i Garage Energy 0,0% z guaraną i kofeiną.

Garage Lime Mojito 4,5% - inspirowany światem koktajli

Dzięki orzeźwiającemu smakowi limonki i mięty, każde wydarzenie towarzyskie nabiera nowego piwnego wymiaru. Garage Lime Mojito 4,5% jest doskonałym wyborem dla bywalców imprez. Zapewnia smakowe wrażenia świeżości, a unikalny zielony napój w nowoczesnym kształcie butelki wyróżnia się na imprezie.  

Marka Garage znana jest z charakterystycznego i oryginalnego designu butelki z kapslem typu pull-off, który umożliwia szybkie i łatwe otwieranie w każdej sytuacji. Propozycje Garage zostały przygotowane z myślą o osobach poszukujących nowych wrażeń i lubiących bawić się w gronie przyjaciół.

Oba nowe warianty dostępne są w sklepach sieci Żabka.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]